Lattice Rose Info & Supply – Hebrew

0
262

שלום שוב למשפחת הסורגות שלי! הרבה חיבוקים ונשיקות וברוכים הבאים <3!

אחרי שסיימתי את לסרוג יחד (בקיצור CAL!) ז’קט מסיבת הגן (Garden Party Jacket) , ידעתי שאני רוצה ליצור אחד נוסף. זה היה כל כך כיף לראות את העבודות של כל היוצרים. אהבתי לראות את בחירות צבעים שלא חשבתי עליהם, ואת השינויים והנגיעות הקטנות שהפכו את הז’קט של כל אחד לשלהם! (לידיעה: אתם יכולים למצוא את תוכן הענייניים של לסרוג יחד הזה בפוסט של “המידע והחומרים” כאן: http://www.crochetverse.com/615-2/

תודה לאל וקצת מזל מהיקום/ מערך הכוכבים, הקלפים נפלו נכון, והנה אנחנו כאן, בחזרה! ייייש!!
בקיצור, אני מתרגשת כמו ילדה בת 4 בערב חג המולד, להתחיל לעבוד עם כולכם שוב!
לפני שנגיע אל התמונות היפות, נשתולל עם הזמנת החוטים, ונסובב את הגלגלים היצירתיים במוח שלכם…הרשו לי לעצור. אימא שלי לימדה אותי נימוסים ולפני שאנחנו מגיעים למסיבה, אני חייבת לתת קרדיט ולהודות לכל מי שמגיע לו:
1. קבוצת הפייסבוק- – Long CAL Crochet A, ניתן למצוא כאן: https://www.facebook.com/groups/66864624992900/

הם מארחים באדיבות את ה CAL שלנו, קיפצו קדימה תוך ימוש בקישור ולחצו על הצטרף מיד, כדי שלא תפסידו כלום!
2. חוטי Wolltraum. בעזרת התמיכה הנדיבה שלהם, יכולנו ליצור ולבדוק היטב את הפרויקט הזה עבורכם. אני לא יכולה לומר מספיק עד כמה אני אוהבת את החוטים הללו…אני אמשיך בנושא בהמשך הפוסט, אספר לכם היכן ואיך אתם יכולים להזמין את חוט עוגות גן העדן שלכם!.
3. לורן ליסבורג בלודר (Laurene), המדהימה מאחורי קבוצת הCAL בפייסבוק אליה תצטרפו כדי לעבוד יחד. אני כל כך מבורכת ושמחה שפגשתי אותה בעולם הרחב של האינטרנט!
4. מסיאל לגו (Massiel) וכל קבוצת *וואו* המתרגמים המוכשרים. אני פשוט נדהמת כשאני חושבת על כולם ועל הזמן והעבודה לתרגם את זה עבורכם כדי שכמה שיותר יוצרים חביבים יוכלו להצטרף אלינו מכל העולם ככל האפשר!
5. קבוצת הנסייניות החביבה שסרגה ללא לאות לוודא שהרעיונות המשוגעים שלי יעברו באופן נהיר וללא טעויות! ושמותיהם: Gabri, Ulrika, Jolanda, Yael, Sarit, Heather, Massiel, Nichole

התיישבו חברים… ההצגה עומדת להתחיל, קחו קצת פופקורן או סוכריות (אני אקח את שניהם, כי אני הולכת על זה עד הסוף)… והמשיכו לקרוא!
פריט הלבוש הרב-שימושי היפה הזה הוא פריט בהשראת סריגה אירית אמיתית, מאופיין במוטיבים מרובים ופריטים רקמתיים. הסריגה האירית מאפשרת לנו ליהנות מהזדמנות לרדת לפרטים, לסבך, ולהשוויץ בכישורים שלנו. אתם יכולים לבחור להוסיף יותר או פחות, ואף יותר פרטים ככל שאנחנו מתקדמים!
אני מציגה לכם את “סריג הורד” (“LATTICE ROSE” ) שאל רב שימושי

Untitled design (8)

אבל חכו…יש עוד! פריט הלבוש הזה לא עושה רק דבר אחד.. לבייבי הזה יש את כל הטריקים. עקבו אחרי:
הכניסו את הזרועות דרך פתחי הזרועות ו…באם! זה וסט ארוך בסגנון בוהו. חזית ארוכה ומעוטרת, ישרה באופן מושלם מאחור כדי להציג את כל הפריטים היפים של קרושה בהשראה אירית:

Untitled design (10)

עטפו את הפאר הזה סביב הגוף שלכם באופן יצירתי, קישרו ו…החזיקו את הכובע… זו מעטפת א-סימטרית.

Untitled design (11)

עכשיו, הסתכלו בתמונה הזו. כבר מתרגשים? אני מקווה שכן 🙂 בקיצור, ישבתי, סובבתי, שיחקתי וקשרתי והמצאתי אפשרויות רבות ככול יכולתי. אני מצפה מאד לראות אילו רעיונות הרוח היצירתית שלכם תמצא! הקפידו להראות לי את שעשיתם!

Untitled design (9)

אז אנחנו ערוכים ומוכנים, מחכים בהתרגשות עם מסרגה וחוט ביד לקפוץ מקו ההתחלה, בואו נעבור על הפרטים, כדי שתדעו לאיזה מסע נכנסתם  !
בכל שבוע, במשך 7 שבועות, יפורסם החלק של לסרוג יחד (CAL ) אותו צריך לסרוג, באתר שלי www.crochetverse.com. שם יהיו קישורים ישירים ספציפיים כדי לוודא שתוכלו למצוא אותם בקלות. בכל פרסום שבועי, יהיו גם קישורים לתרגומים שלנו לשפות השונות. לבסוף, פוסט המידע המקורי הזה יכול לשמש לכם כמעין “תוכן עניינים”. בכל שבוע אני אוסיף לפוסט הזה את העבודה לאותו השבוע. כך שכל החלקים יהיו מרוכזים בפוסט אחד פשוט, אז שמרו כסימניה את פוסט הזה!

בואו נעשה היכרות מהירה עם פרויקט הסריגה הזה:
הנה פירוט של לוחות הזמנים (בכל שבוע הלינק של אותו השבוע יהפוך ל”חי ולכזה שניתן ללחוץ עליו” כך שהקפידו לשמור כסימניה את הפוסט הזה!
שבוע 1: עיקר השאל – התחלה
שבוע 2: עיקר השאל – אמצע
שבוע 3: עיקר השאל – סיום
שבוע 4: אימרה וקיבוע
שבוע 5: מוטיבים של קרושה אירי – חלק 1
שבוע 6: מוטיבים של קרושה אירי – חלק 2
שבוע 7: אופציות נוספות, סגירות וקיבוע

לאיזה מידות זה יתאים?
החתיכה הנחמדה והתלויה באופן רופף של הבד היפיפה הזה היא במידה אחת שמתאימה לכולם עד 2X. המידות הסופיות והדרישות לחוטים זהות לכל המידות. יהיה מקום אחד שבו נשנה את המרחק בין בתי השחי, בו תצטרכו להחליט אם אתם רוצים ליצור את:
מידות רגילות: XS- L או המידות הגדולות: XL – 2X.
זה כל מה שתצטרכו לבחור! קלי קלות, נכון?

איזה חומרים אצטרך?
מסרגת קרושה: אני השתמשתי ב 4 מ”מ (G) אבל קנה המידה הוא כל כך חשוב ונבדוק אותו לפני שנתחיל, כך תדעו אם תצטרכו להשתמש בגודל המסרגה שונה משלי.

***********הפרטים על בדיקת קנה המידה מופיעים מטה! עשו זאת השבוע**************

חוט כלשהו: 1518 מטר (1660 יארד) של חוט במשקל FINGERING. זה חוט בקטגורית משקל 2. השתדלו להימנע משימוש בסוגי חוטים אחרים כי התוצאה לא תהיה אותו דבר.

החוט שמוצג הוא WOLLTRAUM ואווו אלוהים, זהו חוט מדהים. 50% כותנה / 50% אקרילן, השילוב המושלם של כיסוי ומשקל, משולב עם עמידות כך שכל העבודה הקשה שלכם תחזיק מעמד לאורך זמן.

USA: http://www.wolltraumusa.com/
Heather Mellon

Europe: www.wolltraum.eu
Katja Spooner

Canada: www.wolltraum.ca
Angela Dianne

Australia: www.blayneysewnmoreau.com
Tammy Lyne

Wolltraum worldwide: www.wolltraum.com

Swiss: www.wolltraum.ch

ללא קשר למיקום פתחי בית השחי במידה הגדולה, או הרגילה, תזדקקו ל:

– (2) כדורים של 200 גרם 4 PLY (זה fingering weight) בצבע החלפה זהה
אתם יכולים לבחור אילו מבין הצבעים בתוך אותו הכדור יהיה בסופו של דבר מגולגלים מבפנים או מבחוץ. החוט בעוגה הוא זהה, ההבדל היחיד הוא בכיוון הגלגול שלו. אני בחרתי שכל כדור יהיה מגולגל הפוך לשני. הצבע שאתם רואים בדוגמה שלי נקרא “גלידה” “ICE CREAM”)) והוא שילוב מדהים של לבן, וניל, תות, ואפור מתכתי (white, vanilla, strawberry, and steel gray). פשוט יפה ואני לא יכולה להפסיק לגעת/ להריח/לצלם את/לישון לידו…חחח

! תראו, איך אפשר שלא?

2016-07-14-11-36-41
– אספקה נוספת: בשל אופי החוט והתך אנחנו נקבע את העבודה, לא אולי, זו חובה. בשביל זה תזדקקו לכמה סיכות מפלדת אל-חלד ומשטח שאליו תוכלו לנעוץ את השאל. אני השתמשתי בחלקים משתלבים של פאזל רצפה מספוג המיועדים לאזורי משחק של ילדים. הם מתפרקים וניתן לאחסנם במקום קטן, אבל הם מאפשרים לי משטחים גדולים כשאני זקוקה לכך! תזדקקו גם לדברים רגילים כגון סרט מדידה, מספריים, ומחט להכניס את הקצוות.
זה כל הדרוש פרט לכישרון הסריגה היצירתי שלכם!
****זמן לאתגר!****: עברו אל Crochetverse ועמוד הפייסבוק של CAL Crochet A Long ופרסמו את החוט שבחרתם והמחמאות שקיבלתם!! אני אוהבת אוהבת אוהבת לראות את כל החוטים והמחמאות!

עכשיו בואו נתאים קנה מידה: (בלי פרצופים! חחח)
זה העסק עם קנה מידה. אני לגמרי מבינה שאף אחד לא אוהב לעשות את זה. אבל האמינו לי, אפילו בקרב קבוצת הנסיינים שלי היו הבדלים של 2-3 מידות במסרגות. אנחנו כולם שונים וזה נהדר, אבל אם אתם לא תתאימו את עצמכם לקנה המידה שלי, יגמר לכם החוט, והשינוי של הצבעים לא יהיה כמו שלי. זהו חוט יוקרתי ומקסים, אם אתם עומדים לקנות אותו ולהשקיע את זמנכם היקר איתי (תודה שאתם עושים זאת!) בבקשה הקפידו לוודא שקנה המידה שלכם זהה לשלי כדי שעבודת ידכם המדהימה תהיה בדיוק כפי שקיוויתם <3 
הנה זו כמות החוט שנשארה לי מהחלק העיקרי של גוף השאל, כך שאם קנה המידה שלכם לא תואם, יהיה חסר לכם ותהיו עצובים!

ball

דוגמית אריג לבדיקת קנה מידה: (היעד הוא 6.35 ס”מ אורך X 9.52 ס”מ רוחב / 2.5 אינץ’ אורך X 3.75 אינץ’ רוחב)
זה רק עבור הבדיקה. ברגע שתקבעו את מידת המסרגה המתאימה לקנה המידה שלי, פרמו את הדוגמית הזו והתחילו לסרוג את הפרויקט עם החוט.
במסרגה מידה 4 מ”מ (G) והחוט בו אתם מתכננים להשתמש בפרויקט, 20 ע”ש:
שורה 1: עמ’ בע”ש השלישית מהמסרגה (הע”ש עליהן דילגנו נספרות כעמ’) ובכל ע”ש הנותרים לאורך. (19)
שורה 2-6: 2 ע”ש (נספר כעמ’ ראשון), לסובב, עמ’ בכל עמ’ הנותרים לאורך. (19)

19-sts-x-6-rows

אם יש לכם פחות תכים במדידה: קנה המידה שלכם רופף משלי, בחרו מסרגה קטנה במידה אחת משלי ונסו שוב.
אם יש לכם יותר תכים במדידה: קנה המידה שלכם הדוק משלי, בחרו מסרגה גדולה במידה אחת משלי ונסו שוב.
ברגע שיש לכם את גודל המסרגה המתאים לקנה המידה שלנו: פרמו את הדוגמית, טפחו לעצמם על השכם, והתחילו בשאל!
אז, זה מסכם את הפוסט “מידע/ חומרים/קנה מידה”. היו בטוחים לחזור לבדוק כאן בתאריך. כאשר חלק 1 יפורסם!0

המון אהבה וחוט

סטפני

Follow on Facebook Here!

Follow on Instagram Here!

Follow on Ravelry Here!

Follow on Pinterest Here!

Follow on YouTube Here!

Follow on Twitter Here!

Follow on Etsy Here!

המידע והתמונות בפוסט הזה נמצאים בבעלות בלעדית של זכות היוצרים ל Crochetverse©2016. אנא אל תעתיקו והדביקו כל חלק מהמידע הקיים פה באמצעים אלקטרונים, מילוליים, או כתובים בכללותו או בחלקו. במקום זאת, אנא הפיצו רק קישור ישיר לפוסט הזה, ואם תעשו זאת, אני אודה לכם על ההפצה. אתם כמובן רשאים למכור כל מה שתכינו במו ידכם מדוגמה זו, אין אישור להעסקת עובדים בחוזה או יצור המוני. אם תתנו קרדיט ל Crochetverseכמעצבת זה יהיה מוערך מאד!

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY